top of page
ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Stearīna sveces ražo izmantojot 96 % palmu eļļas vai dzīvnieku stearīna, un tikai 4 % parafīna. Šīs sveces ir videi draudzīgākas, tāpēc ļoti iecienītas Skandināvijas tirgū. Mūsu sveces ieguvušas Skandināvijā tik populāro, videi draudzīgo produktu EKO SWAN kvalitātes zīmi. Sveces tiek ražotas no palmu eļļas, kas ir dabīgs produkts un atjaunojams dabas resurs.

ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Rustikveida sveces ražo mehāniski lejot parafīnu speciālās formās. Sveču virsma veidojas matēta un nevienmērīga, tai var būt arī mazi caurumiņi gaisa burbuļu dēļ, kuri var veidoties liešanas procesā. Šāda virsma svecēm piešķir senatnīgu izskatu. Tāpat rezultātā būs redzamas parafīna kārtas. Rustika sveces var apstrādāt dažādām tehnikām, iegūstot gan faktūru, gan zīmējumus vai lakotu virsmu. Šīs sveces nav tik nevainojami gludas un spīdīgas, kā pulverspiestās, bet ar skaistu, siltu toni. Dažkārt ar saplaisājuma efektu, ko var panākt, sveci strauji atdzesējot.

ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Dārza svecēm sastāvā visbiežāk ir tas pats parafīns, kas rustika svecēs. Netradicionālas formas iegūst, izmantojot īpaši tām veidotas silikona formas. Dārza svecēm deglis ir biezāks, kas nodrošina labu degšanu āra apstākļos.

ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Nestandarta sveces, kas tiek lietas silikona formās. Mākslinieks saņem atēlu vai paraugu, tad tas tiek izgatavots no ģipša un apliets ar silikonu. To noņem un pielej ar parafīnu. Sīkās, smalkās detaļas tiek uzzīmētas ar roku.

ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Pulverspiestās sveces top ar īpašas tehnikas palīdzību, kas zem liela spiediena sapresē pulverveida parafīnu. Pēc presēšanas tās iemērc iekrāsotā parafīnā, tāpēc sveču krāsu variācijas ir teju bezgalīgas. Tiesa gan tikai no ārpuses, jo iekšpusē šīs sveces vienmēr būs baltā krāsā. Pulverspiestās sveces iespējams apstrādāt ar dažādām tehnikām, izveidojot interesantas tekstūras sveces.

ГУНДЕГА РОЗЕ
Главный редактор журнала «Ieva»

Svečturu sveces var būt pulverspiestās, mērcētās, rustika, stearīna, kā arī karsti lietās. Arī šo sveču virsmas var būt ar dažādu apstrādi (skrāpētas, rievotas). Tāpat tās iespējams klāt ar visdažādākajām lakām un zīmējumiem. Tās tiek izgatavotas, izmantojot dažādas tehnoloģijas – vairākkārt mērktas parafīnā, kamēr “uzaudzēts” vajadzīgais slānis, bet citas tiek lietas īpašās veidnēs. Tās viscaur ir vienā krāsā.

СВЕЧИ ИЗ СОЕВОГО ВОСКА

Sojas vaska sveces ir meistaru roku darbs, izmantojot tikai 100% dabīgu sojas vasku, smalkākās bezsvina kokvilnas daktis, kvalitatīvas ēteriskās eļļas un augus no Latvijas laukiem. 

Sojas vasku ražo no sojas pupiņām, kas ir dabīgs, atjaunojams resurss, ar īpašību pilnībā bioloģiski noārdīties. Dedzinot sojas vaska sveces, tās nedūmo, neizdala kvēpus, sodrējus, deg lēni, mierīgi, līdz 50 % ilgāk kā parafīna sveces. 

bottom of page